Modern 1-Bed Apartment Aldgate East

  • 56 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Modern 1-Bed Apartment Aldgate East Λονδίνο απέχει περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από τον σιδηροδρομικό σταθμό του Σάντγουελ και περίπου 500 μέτρα από το Σεντ Κάθριν'ς Ντοκ.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Αυτό το κατάλυμα παρέχει στους επισκέπτες ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και μαγειρικά σκεύη για να μπορούν να ετοιμάζουν τα γεύματά τους.

Το Αββαείο του Ουέστμινστερ βρίσκεται σε απόσταση περίπου 4 χλμ., ενώ Εκκλησία All Hallows-by-the-Tower απέχει 850 μέτρα από αυτό το διαμέρισμα. Επίσης το Μάτι του Λονδίνου βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με αυτοκίνητο. Γύρω από το Modern 1-Bed Apartment Aldgate East βρίσκονται μερικοί σταθμοί του μετρό, όπως του Τάουερ Χιλ που είναι σε απόσταση 750 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Modern 1-Bed Apartment Aldgate East Λονδίνο
Stylish Modern Apartment By Aldgate East Station 2
Τιμή μόνο για κινητά

Stylish Modern Apartment By Aldgate East Station 2

7.8
Καλό 25 σχόλια
226 μ από το κατάλυμα
Stylish Modern Apartment By Aldgate East Station 3
Τιμή μόνο για κινητά

Stylish Modern Apartment By Aldgate East Station 3

7.9
Καλό 23 σχόλια
233 μ από το κατάλυμα
USD 324 USD 292
ανά νύχτα
Promo Rate - 3 Bedroom Flat Near Aldgate East, Whitechapel, Brick Lane, Shoreditch, Tower Hill
Τιμή μόνο για κινητά

Promo Rate - 3 Bedroom Flat Near Aldgate East, Whitechapel, Brick Lane, Shoreditch, Tower Hill

264 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    10 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σταθμός Fenchurch Street
    800 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Modern 1-Bed Apartment Aldgate East;
      Το Modern 1-Bed Apartment Aldgate East βρίσκεται κοντά σε Σεντ Κάθριν'ς Ντοκ.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Modern 1-Bed Apartment Aldgate East;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Modern 1-Bed Apartment Aldgate East περιλαμβάνουν Πλατεία Τραφάλγκαρ, Το Μάτι του Λονδίνου καθώς και Μνημείο Monument to the Great Fire of London.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Modern 1-Bed Apartment Aldgate East;
      Η τιμή κράτησης στο το Modern 1-Bed Apartment Aldgate East θα είναι 189£.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν The Artful Dodger και Red Chilli και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    10 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σταθμός Fenchurch Street
    800 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Modern 1-Bed Apartment Aldgate East Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο